Vila luksoze me ujë dhe shtëpi pemësh në Panama

Pamje që shtrihen për milje

TRE OPTIONS LUKSUR

Vilë me pishinë private

Vilat tona luksoze mbi ujë me pishinë private janë të pozicionuara për të përfituar plotësisht nga flladi i qëndrueshëm dhe i ngrohtë i arkipelagut Bocas Del Toro. Pini kokteje në pishinën tuaj private ndërsa delfinët kalojnë ose hyjnë në ujin tërheqës të Karaibeve, përjetësisht të ngrohtë dhe të pastër. E vendosur mes koraleve me yll deti të shumtë, kjo anë e gjirit është e përshtatshme për snorkeling.

 • Pishinë private me ujë të kripur
 • Shkallët në det
 • Maska periskop dhe fins
 • Një tendë romantike balineze tumpang sari mbi shtratin tuaj

Vilë me dritare uji

Këto vila luksoze mbi ujë kanë një shtrojë dyshemeje xhami për të parë jetën e detit poshtë nga brenda vilës. Shijoni një flaut të Champaign në divanin tuaj të rehatshëm në kuvertë, ndërsa shikoni një rrëshqitje pranë një gome. Ujërat e qeta gjithnjë tërheqëse të Detit të Karaibeve në këtë anë të gjirit janë perfekte për një notim të qetë.

 • Instalim dyshemeje xhami brenda viles
 • Gropë romantike e zjarrit
 • Shkallët në det
 • Maska periskop dhe fins
 • Një tendë romantike balineze tumpang sari mbi shtratin tuaj

IBUKU Island Treehouses (Vjen në 2022)

Shtëpitë tona mahnitëse me pemë bambu të projektuar nga Elora Hardy do t'ju transportojnë në një mbretëri tjetër. Duke arritur një lartësi prej dyzet këmbësh, do të ndiheni në majë të botës dhe do të përjetoni një ndjenjë mrekullie të mrekullueshme. Ka një surprizë në çdo hap, duke përfshirë një derë rrethore dhe një kamarier memec që arrin nga dyshemeja e xhunglës në zonën e madhe të jetesës në krye. Shikoni TEDTalk-in e famshëm të Elora Hardy këtu.

 • Dizajn novator të çuditshëm
 • Hapësirat frymëzuese të jetesës me bambu
 • Një ndjenjë e bukurisë eterike
 • Vaska javaneze prej bakri të punuar me çekan me dorë

Një përvojë e plotë në Bocas Bali do të thotë gjithçka, në çdo kohë dhe kudo pa kufizime. Nëse dëshironi mëngjes në shtrat në orën 3:00 të mëngjesit, ne do të gjejmë një mënyrë për ta rregulluar atë!

Pikat kryesore të dhomës për vilat me ujë dhe shtëpitë me pemë

Karakteristikat e dhomës

 • Hapësira e banimit është 102 metra katrorë, ose 1,100 metra katrorë, duke përfshirë edhe kuvertën
 • Tableti me aplikacionin e shërbimit në dhomë
 • Shërbim në dhomë falas 24 orë në ditë
 • Krevat luksoz "king" me çarçafë pambuku organik me 300 fije
 • Tarracë private
 • Ajër i kondicionuar
 • Wi-Fi pa pagesë me shpejtësi të lartë
 • Televizor inteligjent 4K për lidhje WiFi
 • Makinë kafeje
 • Kuti depozite sigurie

Komoditete Banjo

 • Rroba dhe peshqirë prej pelushi
 • Pajisjet premium të banjës dhe trupit të sigurt për shkëmbinj nënujorë
 • Tharese flokesh

Shërbime Plotësuese

 • Ofrohet shërbim në dhomë për mëngjes, drekë, darkë dhe kokteje
 • Shërbimi i kthimit
 • Mini-frigorifer çorape ditore (birrë, verë dhe ushqime)
 • Shërbim pastrimi ditor

Shtëpi pemësh në Ibuku

Vjen në 2022