Çmimet gjithëpërfshirëse

2022 Çmimet gjithëpërfshirëse të dyfishtë:

Vilë me ujë me pishinë private

Strehim Sezoni i Gjelbër Sezoni i lartë Sezoni pik
Çmimet 2022 1 maj – 31 gusht
1 nëntor – 19 dhjetor
3 janar - 30 prill
1 shtator - 31 tetor
20 dhjetor – 2 janar
Vilë $ 1,000 $ 1,200 $ 1,450
Vile me varke dhe kapiten* $ 1,320 $ 1,520 $ 1,770
Tarifa e reduktuar me 120 dollarë në ditë për banim teke

Vilë me dritare uji

Strehim Sezoni i Gjelbër Sezoni i lartë Sezoni pik
Çmimet 2022 1 maj – 31 gusht
1 nëntor – 19 dhjetor
3 janar - 30 prill
1 shtator - 31 tetor
20 dhjetor – 2 janar
Vilë $ 900 $ 1,100 $ 1,350
Vile me varke dhe kapiten* $ 1,220 $ 1,420 $ 1,670
Tarifa e reduktuar me 120 dollarë në ditë për banim teke

IBUKU Bamboo Treehouse (Vjen në verë 2022)

Strehim Sezoni i Gjelbër Sezoni i lartë Sezoni pik
Çmimet 2022 1 maj – 31 gusht
1 nëntor – 19 dhjetor
3 janar - 30 prill
1 shtator - 31 tetor
20 dhjetor – 2 janar
Treehouse $ 850 $ 1,050 $ 1,250
Shtëpi në pemë me varkë dhe kapiten* $ 1,110 $ 1,310 $ 1,510
Tarifa e reduktuar me 120 dollarë në ditë për banim teke

2023 Çmimet e dyfishta të banimit:

Vilë me ujë me pishinë private

Strehim Sezoni i Gjelbër Sezoni i lartë Sezoni pik
Çmimet 2023 1 maj – 31 gusht
1 nëntor – 19 dhjetor
3 janar - 30 prill
1 shtator - 31 tetor
20 dhjetor – 2 janar
Vilë $ 1,200 $ 1,400 $ 1,650
Vile me varke dhe kapiten* $ 1,520 $ 1,720 $ 1,970
Tarifa e reduktuar me 120 dollarë në ditë për banim teke

Vilë me dritare uji

Strehim Sezoni i Gjelbër Sezoni i lartë Sezoni pik
Çmimet 2023 1 maj – 31 gusht
1 nëntor – 19 dhjetor
3 janar - 30 prill
1 shtator - 31 tetor
20 dhjetor – 2 janar
Vilë $ 990 $ 1,190 $ 1,440
Vile me varke dhe kapiten* $ 1,310 $ 1,510 $ 1,760
Tarifa e reduktuar me 120 dollarë në ditë për banim teke

IBUKU Bamboo Treehouse (Vjen në verë 2022)

Strehim Sezoni i Gjelbër Sezoni i lartë Sezoni pik
Çmimet 2023 1 maj – 31 gusht
1 nëntor – 19 dhjetor
3 janar - 30 prill
1 shtator - 31 tetor
20 dhjetor – 2 janar
Treehouse $ 1,300 $ 1,500 $ 1,750
Shtëpi në pemë me varkë dhe kapiten* $ 1,620 $ 1,820 $ 2,070
Tarifa e reduktuar me 120 dollarë në ditë për banim teke

Të përfshira në çmim

 • Ngrënie e pakufizuar me pesë yje në restorantin mbi ujë The Elephant House
 • Mëngjesi, dreka dhe snacks në The Coral Café
 • Frigoriferë vilë të pajisur me pije dhe ushqime
 • Pijet dhe verërat premium të pakufizuar
 • Paddleboarding
 • Kajak në mangroves
 • Snorkeling, duke përfshirë pajisjet
 • Palestër
 • Një transferim me varkë nga Bocas Town në Bocas Bali dhe një transferim i dytë me varkë nga Bocas Bali në Bocas Town
 • WiFi falas me shpejtësi të lartë në dhoma dhe ambiente të përbashkëta
 • Shërbim portier
 • Shërbim në dhomë

Përjashtimet

 • 10% taksa qeveritare
 • Mirënjohje
 • Masazh në banjën tonë në vend: duke filluar nga 90 dollarë
 • Ekskursione, si ATVing, zhytje në skuba ose turne në një fermë çokollate: çmimi i disponueshëm sipas kërkesës

*Kushtet për vilat me varkë dhe kapiten

 • Varka është për përdorim ekskluziv të mysafirëve që marrin me qira vilën "varkë dhe kapiten". Vizitorët mund të kenë deri në 2 të ftuar të tjerë që t'i bashkohen në varkë (maksimumi 4 pasagjerë).
 • Vizitorët do të tarifohen për varkën edhe nëse zgjedhin të mos e përdorin atë për një ditë. Çmimi i qirasë përfshin kapitenin, varkën dhe benzinën. 
 • Orari i punës është fleksibël, por në përgjithësi nga 8 e mëngjesit deri në muzg.
 • Siguria e mysafirëve dhe stafit është e rëndësishme! Nëse kapiteni e sheh motin të pasigurt për të udhëtuar në det të hapur, udhëtimi mund të kufizohet në rrugët ujore të mbrojtura, si p.sh. deti midis qytetit Bocas Bali ad Bocas, Marina e Bretkosës së Kuqe, Isla Solarte dhe Isla Cristobal. 

Dy Bare

Pije

uiski

Jonny Walker Black
Jack Daniels Fuçi e vetme
Makers Mark
Glenfidish 12
Buchanans Deluxe
Macallan 12
Supë majmuni

rum

Abuelo 7
Abuelo 12
Rezerva Diplomatike
Diplomatic Mantuano
Carta Vieja Blanco
Carta Vieja 8
Carta Vieja 18 Gota e Artë

vodkë

Patë gri
Ketel Një
Titos

xhin

Tanqueray
Tanqueray nr. 10
Safiri Bombaj
Të Hendrick-ut

tekila

Kafeneja Patron
Milagro Anejo
Milagro Reposado

Aperitive

Campary
Martini Rosso
Martini Bianco
Martini Rosatto
Disarono
Aperol

Konjak

Hennessy VSOP
Hennessy vs

lutem

Cointreau
Grand-Marnier
Kahlua
Bejli
Kuracao blu
Frangelico
Pije qershie
Malibu
Jagermeister
St Germain
Amarulla
Kwai Feh Lychee
Pije 43

Cachasa

Cachasa 61

Të gjitha të përfshira në çmimin e natës

verë

Verë e kuqe

Lapostolle Cabernet Sauvignon
Lapostolle Merlot
Catena Malbec
Navarro Correa Pinot Noir
Luca Pinot Noir
Luca Syrah
El Enemigo Bonarda
Protos Crianza

Verë e Bardhë

Piccini Pinot Grigio
Tarapaca Gran Reserva Chardonnay
Santa Catalina Reserva Chardonnay
Lapostolle Sauvignon Blanc
B&G Chablis

Verë Rosé

B&G Rosé

Të gjitha të përfshira në çmimin e natës